آژانس هواپیمایی آسمان سپید مجری تور مسافرتی داخلی و خارجی

نکاتی که با دانستن آن ها سفرتان به بالی ارزان تر از آنی می شود که فکرش را می کنید

راهنمای سفر - در تور بالی - ۱۵ تیر ۱۳۹۸

نکاتی که با دانستن آن ها سفرتان به بالی ارزان تر از آنی می شود که فکرش را می کنید
اندونزی یکی از جذاب ترین کشورهایی است که سفر به آن در لیست آرزوهای هر کسی که علاقه به سفر و کسب تجربه های جدید دارد، وجود دارد.اما متاسفانه خیلی از توریستان به دلیل هزینه های سفر، علایقشان را فراموش می کنند و فکر سفر به کشورهای خارجی را از سرشان بیرون می کنند. اما خبر خوب اینکه سفر به بالی آنقدرها گران نیست و شما با به کار بردن چند نکته ساده می توانید سفر به بالی را از آنطور که فکرش را می کنید، ارزان تر تجربه کنید. ما به شما یاد می دهیم که چگونه سفر ارزان به بالی داشته باشید. البته قبل از هرچیزی بهتر است که بدانید علاوه بر همه این نکات، با رزرو تورهای ارزان آژانس مسافرتی آسمان سپید هم می توانید به کم شدن هزینه های سفرتان به بالی کمک کنید.
در بالی ناسی گورنگ را به عنوان وعده غذاییتان انتخاب کنید
این غذای اندونزیایی با برنج سرخ شده، سبزیجات و مرغ درست می شود و آن را می توانید در همه رستوران های بالی پیدا کنید و غذای ارزانی محسوب می شود. این غذا را در یک رستوران 4 ستاره در بالی می توانید با مبلغ 10 تا 20 دلار میل کنید، در حالی که همین غذا را می توانید با صرف 1 دلار یا کمتر در رستوران های ارزان بالی پیدا کنید. پس بهتر است که علاوه بر انتخاب این غذای ارزان، در پیدا کردن رستوران های ارزان بالی نیز کوشا باشید. البته به جز این غذا، غذاهای ارزان اندونیازیایی دیگری نیز در رستوران های بالی سرو می شود که خوردن آن ها نیز به صرفه است. اما از میان همه آن ها، ناسی گورنگ ارزان ترین غذای بالی است و شما با خوردن آن به عنوان وعده های غذاییتان می توانید به میزان زیادی در کم کردن هزینه های سفر به بالی کمک کنید.
به جای گرفتن تاکسی در بالی، یک موتورسیکلت اجاره کنید
با اجاره یک موتورسیکلت می توانید قدم بزرگی برای کم کردن هزینه های سفرتان به بالی بردارید. البته به شرطی که قوانین و مقررات را رعایت کنید و این صرفه جوییتان منجر به تصادفات و عواقب بعدیش نشود. متاسفانه کرایه تاکسی های بالی بسیار گران است و به همین دلیل بهتر است که گرفتن تاکسی در بالی را به کل فراموش کنید.
در پموتران اسنورکلینگ (نوعی غواصی) را تجربه کنید
در پموتران یک معبد جالب بودایی وجود دارد که درست زیر دریا واقع شده است و 15 تا 20 متر زیر آب قرار گرفته است. غواصی در این منطقه آنچنان هزینه زیادی ندارد و اگر هم به اندازه کافی خوش شانس باشید و جزر و مد دریا کم باشد و آب به اندازه کافی شفاف باشد، می توانید به راحتی در این قسمت به زیر آب بروید تا هم از یک معبد شگفت انگیز بازدید کرده باشید و هم اینکه غواصی ارزان را در بالی تجربه کرده باشید.
در کلاس های ارزان و یا رایگان یوگا در بالی شرکت کیند
کلاس های ارزان یوگا در همه نقاط بالی برگزار می شوند، اما بیشتر موسسه های یوگا در منطقه کانگ گو بالی یافت می شوند. بعضی از این جلسات کاملا رایگان هستند. اما اگر هم کلاس های رایگان را پیدا نکردید، می توانید با پرداخت 10 دلار وارد یک کلاس جالب یوگا بشوید و یک تجربه جالب را در بالی کسب کنید و آرامش را مهمان وجودتان کنید. به هر حال اگر اهل ورزش و کسب تجربه های جدید هستید، ایده خوبی است که ورزش یوگا را در کلاس های رایگان یوگا در بالی امتحان کنید و یک خاطره جالب برای خودتان در بالی بسازید.
در ساحل نوسا دوا تفریح کنید
اگر تمام زمانتان را در ساحل کوتا یا سمینیاک در بالی سپری کنید، مطمئنا از شلوغی و همهمه بیش از حد آن ها خسته خواهید شد و مسلما پیوسته در برابر دوره گردان و فروشنده هایی قرار می گیرید که می خواهند به شما کالایشان را بفروشند. حتی غروب خورشید سواحل این دو منطقه نیز آنچنان جذاب نیست. با همه این صحبت ها، توصیه ما به شما این است که صبح زود به ساحل نوسا دوا بروید و از آرامش و سکوت آن استفاده کنید و طلوع آفتاب را در آن ببینید. هتل های نزدیک به نوسا دوا خیلی شیک و با کیفیت هستند و به همین دلیل پیوسته تمام تلاششان را می کنند که ساحل آرام و تمیز باقی بماند. به همین دلیل شما هم می توانید از این فرصت استفاده کنید و به رایگان اوقات خوبی را در ساحل نوسا دوا سپری کنید.
در یک هتل ارزان در بالی اقامت داشته باشید
هتل های بالی بسیار متنوع هستند و شما می توانید بنا بر بودجه خود یکی از هتل های بالی را برای اقامت چند روزه تان انتخاب کنید. با انتخاب یک هتل ارزان در بالی و کم کردن هزینه های اقامتیتان می توانید چند روز عالی را با هزینه ای کاملا به صرفه در بالی سپری کنید. توصیه ما به شما این است که به جای کنسل کردن سفرهایتان به خاطر هزینه های زیاد سفر، هتل ارزان تری را برای اقامت انتخاب کنید و فرصت کشف و دیدن کشورها و شهرهای جدید را به بهانه قیمت ها و هزینه ها از خودتان نگیرید.


نظرات

0 دیدگاه نوشته شده است، می توانید دیدگاه خود را بنویسید

افزودن نظر