آژانس هواپیمایی آسمان سپید مجری تور مسافرتی داخلی و خارجی

تورهای بدروم

عنوان ایرلاین مدت اقامت تاریخ رفت قیمت از
موردی یافت نشد!

تور بدروم

راهنمای سفر به بدروم، ترکیه

شهر " بدروم" که در ساحل ترکیه واقع شده تجربه توریستی جامعی را ارائه میدهد که متشکل از تجارت، فرهنگ، و دیگر چیزهای منحصر به فرد است. اگر مورخ مشتاقی باشید و یا سیاحی بی باک و یا عاشق خرید کردن باشید،  سفر با تور بدروم برایتان همه را ارائه میدهد.

قلعه " سنت پترز"

این قلعه که بسیار خوب از آن نگهداری شده، نگهبانی قدرتمند در ساحل است.و مکان توقف اصلی برای کسانی است که میل دارند ساعاتی را در محل یادگاری از ترکیه سابق به آسایش بگذرانند. در عین حال در بافت محلی کارهای دستی فراوانی هم می شود یافت. برج رفیع قلعه رو به افق است و منظره ای فوق العاده  از زمین و دریا ارائه میدهد. مخصوصا توصیه می شود که دیدارتان از اینجا را برای بعد از ظهر دیرتری برنامه ریزی کنید، نه فقط برای هوایی خنک تر بلکه برای مشاهده غروبی بی نظیر از فراز برج.

موزه زیر آب باستان شناسی بدروم

  یکی از ویژگیهای جذاب قلعه " سنت پترز" همجواری آن با موزه زیر آبی باستان شناسی است که برای این منطقه ساحلی منحصر به فرد است. طبیعتا برای کشوری با تاریخی غنی مثل ترکیه، اکتشافات یاستان شناسی چه در زمین ودر دریا ثمر بخش است. این فرصتی برای شماست که بسیاری از اشیای عتیقه ای را ببینید که از زیر امواج در امده و تمدنی زیبا و بی مانند را عریان می سازد، گذشته ای که از دست رفته.

تور های قایق " اوزلایف"

اینجا به عنوان بهترین جذابیت توریستی بدروم نامیده می شود. سوار بر قایقی تفریحی شوید و از ساحل دریا را نظاره کنید، شکوه بی دغدغه زمین را حس کنید و از خوراکی و نوشیدنی هم لذت ببرید. خدمه قایق تفریحی با اگاهی و دانش به تمام سوالات و خواسته های شما  دوستانه پاسخ میدهند و این بدون شک آرام ترین و لوکس ترین راه دیدن کناره دریاست.

پالمارینا

اینجا تفرج گاه ساحلی است که به تازگی بازسازی شده و توصیه میکنیم  سفرتان با تور بدروم قطعا از آن دیدن کنید. زیر درختان نخل آن گردشی بکنید، با جریان جزر و مد دریا آرام بگیرید و از قایق تفریحی کنار اسکله لذت ببرید و خودتان را در زندگی شبانه بی همتایی غرق کنید که تنها در شهر های کنار اسکله می توان یافت! در این تفرجگاه مغازه ها همه چیز از پوشاک گرفته تا سوغات میفروشند، کافه ها و رستورانها فراوان است. می توانید روزی ایده ال و به دنبال آن شبی عالی در " پالارینا" داشته باشید.

گوموسلوک

تقریبا هر اهل محلی که بدروم را بشناسد، دیدار از " گوموسلوک" را مشتاقانه توصیه میکند. این منطفه با پاکسازی و سکون هنری اش جایی است که شما را برمی انگیزد تا عمیق تر و عمیق تر به سوی خیابانهای سنگفرش شده اش کشانده شوید. سواحل  فوق العاده و تمیز هستند و مناسب برای خانواده ها، رستوران ها چشم انداز دریا را دارند و غذاهای تازه و خوشمزه ارائه می دهند، دیدار از " گومولسوک" مثل دیدار کوتاهی از بهشت است.

خلیج بارداکی

این محل یکی از زیباترین نقاط " بدروم" است. اگر خوش اقبال باشید و در طی سفر با تور بدروم در یکی از هتلهای منطقه اقامت کنید از مناظر شگفت انگیز خلیج، سواحل، درختان نخل و بسیاری لطافت های توریستی و ویژگی های ساخته بشر لذت می برید و بهتر بگوییم، تعطیلات رویایی را در اینجا میتوانید بگذرانید.

تور پر شور دریای اژه

این شوری جدید در حمل و نقل تجملی است که روشی ابداعی و سرگرم کننده برای تفحص در این شهر زیباست. بسیاری معتقدند این بهترین راه دیدن تمام نقاط این خطه است.  همراه با راهنمایی متبحر در مناطق محلی و با استفاده از دانش بومی آنها توری سرگرم کننده، آموزشی و متفاوت از بقیه تورها در ترکیه دارید. برای ثبت نام تاخیر نکنید چون تور برای درجات متفاوت مهارت هم آماده است.

آمفی تئاتر بدروم

آمفی تئاتر بدروم نمایی فوق العاده دارد. وقتی از بنای یادبودی که هزاران سال پیش ساخته شده عبور می کنید تاریخ باستانی زیر پایتان زنده می شود. بالا بروید، بنشینیدو در سنگهای سفید شده از آفتاب خودتان را به نور خورشید بسپارید و از فرصت بی نظیر دسترسی به تعامل درونی با زندگی گذشته تان حیرت زده شوید. به علاوه در بالا ترین نقطه آمفی تئاتر منظره ای وصف نشدنی از  بقیه مناطق بدروم میبینید، تصادم گذشته و حال را فقط در ترکیه به این صورت میتوان دید.

موزه هنری " زکی مورن"

این موزه به یادبود " زکی مورن" خواننده، آهنگ ساز و بازیگر مشهور ترک ساخته شده. این موزه در آخرین محل سکونت وی قبل از مرگ قراردارد. شهرتش به خاطر کاری هایش در موزیک است که بسیار به " الویس" شباهت دارد. موزه شامل بسیاری از آثار شخصی اوست، سوغاتی از کارهای برجسته خودش، کالا ها و اطلاعاتی که با کلمات مشکوکی توضیح داده شده و نشان می دهد چه نیرویی برای موسیقی معاصر ترکیه به حساب می آمد.

ساحل "یاشی"

این ساحل یکی از بهترین سواحل بدروم است. با نوشیدنی در دست، روی تخت آفتاب دراز بکشید، و بگذارید با شن های طلایی، آب کم عمق و شفاف و نسیم ملایم تابستان از خود بی خود شوید. این ساحل در نزدیکی بسیاری از تهیه کنندگان غذاست ، بنابراین همه چیز مورد نیاز برای روزی ارامش بخش فقط یک قدم آن طرف تر است و تا غروب آفتاب لازم نیست حتی انگشتتان را حرکت دهید.

منبع:

https://theculturetrip.com/europe/turkey/articles/the-top-10-things-to-do-and-see-in-bodrum-turkey/

 برای ديدن سایر تور لحظه آخری مي توانيد از سايت آسمان سپید ديدن كنيد.

هتل های بدروم