آژانس هواپیمایی آسمان سپید مجری تور مسافرتی داخلی و خارجی

تورهای بلگراد

عنوان ایرلاین مدت اقامت تاریخ رفت قیمت از
موردی یافت نشد!

تور بلگراد

دیدنیهای بلگراد

اگر گذارتان به بلگراد افتاد و در مورد جذابیتها و مکانهای دیدنی آن در مدت کوتاهی که در این شهر شگفت انگیز  همراه با تور بلگراد اقامت دارید ایده ای نداشتید، این صفحه راهنمایتان میکند که به چه مکانهایی بروید و از زمان با ارزشتان چگونه استفاده کنید. مکانهای مشهور تاریخی و مدرنی را پیدا کنید که باعث اعتبار و ارزش این شهر شده. جذابیتهای این شهر برای تجربه خاطره های ماندنی  و نیز گرفتن عکسهای یادگاری بی نظیر است .

کلیسای سنت ساوا

این کلیسا یکی از زیباترین بناهای سربستان  و نیز بزرگترین کلیسای ارتودوکس در منطفه بالکان است. این مکان که در فلات " وراکار" واقع شده برای توریستها و  نیز ساکنان ان واقعا زیباست. این کلیسا نشانه ای از شکرگذاری برای مهمترین فرهیخته صربستان است و قسمت مهمی از تاریخ سربستان را تشکیل میدهد. اگر در مورد تاریخ بلگراد و سربستان مطالعه کنید، هنگام دیدار از این مناظر چشمگیر و جذاب بلگراد اوقات گرانبهایی را با همسفرانتان  در تور بلگراد میگذرانید.

میکسر هاوس 

میکسر هاوس مکانی منحصر به فرد در بلگراد قدیم است که در منطقه " ساوا مالا" واقع شده. میکسر هاوس مکانی برای همه جور کار است، کارگاه و بوتیک شهری، مکانی عمده برای رویدادهای سرگرم کننده و کنسرتها و همینطور در بردارنده جامعه نادر فزاینده ایست که با ایجادمحیطی دوستانه تبادل عشق و محبت و ارتعاشات مثبتی را برایتان فراهم میکند، مهمتر آنکه خودتان را در خانه خود احساس میکنید. اینجا یکی از جذابیتهای بلگراد است که حتما باید از آن دیدن کنید.

قهرمان کالمگدان

  این مکان برای به یادگار نگه داشتن پیروزی صربستان بر " اوتومان" و امپراطوری اتریش- مجارستان در  اروپای مرکزی آن زمان، در طی جنگ بالکان و جنگ جهانی اول بنا شده. این بنای یادبود 14 متری مهمترین وجه مشخصه شهر و  مشهورترین  جاذبه توریستی است که در دژ نظامی معروف بلگراد واقع شده. این مکان همیشه مملو از بازدیدکنندگان وطنی است، از جهتی به خاطر منظره بی مانند دو رودخانه بلگراد و نیز زیبایی  بی بدیل این بنا  به عنوان بخشی از دژ نظامی و تاریخی بلگراد. اگر زمانی در بلگراد بودید دیدار از این بنای یادبود را از دست ندهید.

برج کالمگدان

قلعه نظامی بلگراد واقعا یکی از زیباترین مکانها در اروپاست و برج " کالمگدان " هم چیزی از آن کمتر نیست. مکانی پر جاذبه و پر طرفدار در بین بازدیدکنندگان که در بسیاری از عکسهای یادگاری توریستهای بلگراد دیده میشود. بهترین چشم انداز برج از " سالن ترزا"  است که بهترین سالن در بلگراد است که میتوانید بعد از ظهر های آرامی را در آنجا بگذرانید و همینطور مهمانیهای سرگرم کننده ای در شبها داشته باشید.

خیابان اسکادارلیجا

در ابتدا به عنوان خانه اهالی بوهمیا شناخته میشد، معمولا هنرمندان، روزنامه نگاران، نویسندگان و موسیقیدانان، برای لذت بردن از بهترین نوشیدنیها و فضای دلپذیر به آنجا میرفتند تا درباره آخرین رویدادها و اخبار سیاسی گفتگو کنند. امروزه این مکان مملو از جوانانی است که به دنبال تجربه ای از روح بلگراد هستند و  از گروههای موسیفی زنده قسمت قدیمی شهر لذت میبرند. " اسکادارلیجا"  مثل هیج جای دیگر در بلگراد نیست، تفرجگاهی زیبا،  محل رستورانهای سنتی و معروف بلگراد و به عنوان مکانی که در بر دارنده تاریخ واقعی بلگراد است.

منطقه " بتون حالا"

این منطقه که در کنار رودخانه واقع شده یکی از پرطرفدارترین مناطق دیدنی بلگراد است که محل تعدادی از بهترین رستورانهای بلگراد است. اینجا هر روز هفته میتوانید به زیباترین دختران بلگراد برخورد کنید، قبل از رفتن به این مکان بهتر است جایی در رستورانهای آن برای خود رزرو کنید.

آدا سیگانلیجا

این مکان و رودخانه بلگراد از جاهای همیشه پر طرفدار برای بسیاری از تفریحات و سرگرمیهای روزانه و شبانه است. اینجا برای دوچرخه سواری و اسکیت عالی است و دارای راه موتور سواری و مسیرهایی در طبیعت است که تمام آن در اطراف رودخانه است، اینجا کانونی محلی در روزهای گرم تابستان است. در تمام سال " آدا سیگانلیجا"  میزبان بسیاری از رویدادهای ورزشی است . میتوانید اسکی روی آب را امتحان کنید و خودتان را به چالش بکشید و یا شجاعتتان را در " بانجی جامپینگ" محک بزنید و ...خیلی تفریحات روزانه دیگر،  این محل با بیشتر از صد کافه و رستوران در ساحل رودخانه میزبان عالی ترین مهمانیها ست که باعث شده در بین بازدیدکنندگان بلگراد محبوبیت خاصی دارا باشد.

میدان جمهوری

این میدان در مرکز بلگراد قرار دارد درست در محل تقاطع بخش قدیمی و جدید شهر، بیشتر بناهای عمومی شاخص در اینجا یافت میشوند، مثل موزه ملی و تاتر ملی. میدان جمهوری به خاطر بنای یادبود "پرنس  میهایلو" بر روی اسب مشهور است که در به رسمیت شناختن پیروزیهای او در قرن نوزدهم ساخته شده. امروزه این مکان به خاطر زیباییش، کافه هایش، سالنها و رستورانهایش معروف است و همینطور شلوغی و تردد همیشگی آنرا محبوب کرده.

مجلس ملی

اینجا محلی است که تاریخ صربستان در آن نگاشته شده. در اینجا مردم " اسلوبودن میلوسوویچ" را وادار کردند که عنوان ریاست جمهور در  جمهوری فدرال یوگسلاوی را بپذیرد. پس از انجام مراسم در میدان جمهوری، چند سال بعد در پنجم اکتبر سال 2000 مردم صربستان بالاخره به چیزی که میخواستند دست یافتند. این بزرگترین دگرگونی در تاریخ مدرن صربستان بود. امروزه مجلس ملی مکانی برای تصمیمگیریهای مهم برای آینده بلگراد و صربستان و نیز مردمانش است. همچنین مکانی است که افراد موفق به عنوان مثال ورزشکاران بعد از پیروزیهایشان تقدیر میشوند و گاهی نیز  این محل میزبان  کنسرتها میشود. وقتی به تور بلگراد رفتید مطمینا از این جاذبه شگفت انگیز بلگراد دیدن کنید، زیبایی اعجاب برانگیز بنا را تحسین کنید و بخشی از تاریخ مدرن صربستان شوید.

 همچنین می توانید برای ديدن تور استانبول و تور گرجستان و  سایر تور لحظه آخری مي توانيد از سايت آسمان سپید ديدن كنيد.

منبع:

https://belgradeatnight.com/belgrade-attractions

 

 

 

 

هتل های بلگراد