آژانس هواپیمایی آسمان سپید مجری تور مسافرتی داخلی و خارجی

تورهای مالدیو

عنوان ایرلاین مدت اقامت تاریخ رفت قیمت از
موردی یافت نشد!

تور مالدیو

راهنمای سفر مالدیو

مالدیو تصویر بهشت است. با خانه های ییلاقی لوکس که روی آبهای فیروزه ای کشیده شده  که شما را دعوت به پریدن در آب و شنا می کند، سواحل شنی و نعمتی ناب، مالدیو مقصدی رویایی است. چند کاری را که در سفر با تور مالدیو میتوانید انجام دهد در اینجا میبینید.

غواصی

مالدیو اولین مقصد غواصی روی زمین است. تعداد زیادی مراکز غواصی با قیمت مناسب هست که اگر جواز ندارید میتوانید با آنها به سفر اکتشافی بروید، مالدیو برای انواع خاص ماهی، مهاجرت نهنگ ها و لاک پشت های دریایی شناخته شده است. آبهای آبی زلال نمایی بی همتا ارائه می دهند و گرم و دعوت کننده هستند.

وقتی مارماهی، خرچنگ و اسب آبی را میبینید و اینکه در موقع غواصی چقدر از نزدیک و خصوصی میتوانید ماهی ها را ببینید هیجان زده تان میکند. قطعا یکی از بهترین کارها در مالدیو غواصی است که البته خیلی ماجراجویی های دیگر زیر آب را نیز به ان  می توانید اضافه کنید.

زیر آبی با لوله تنفسی

اگر غواصی دوست ندارید گردش زیر آب، گزینه خوبی است. در مالدیو تپه های دریایی انقدر دست نخورده است که نباید خیلی عمیق به دریا بروید! اگر به همراه لاک پشت های آبی بروید بیشتر از نیم دو جین از آنها را در حال جویدن نهارشان در تپه دریایی میبینید و اگر دو ساعت در آب بمانید میتوانید چیزهایی غیر از لاک پشت هم ببینید. گروه عظیم ماهی های رنگارنگ که گرد هم جمع میشوند و با جریان آب کشیده میشوند بسیار منظره زیبایی را ایجاد می کند.

پیداکردن دلفین ها

یکی از بهترین کارها در مالدیو گشت زدن با دلفین هاست که قبل از غروب آفتاب انجام میشود.  پیدا کردن  یک دلفین  برای کاپیتان کشتی زمان زیادی نمی گیرد  و چیزی نمی گذرد که تعدادی از آنها دنبال کشتی بازی و جست و خیز می کنند و نمایش بزرگی را اجرا می کنند

سر زدن به جزیره

باور کردنش سخت است ولی ساکنین زیادی در مالدیو وجود دارد و خیلی از اهالی محل در جزیره کار و زندگی می کنند. اگر در یک جزیره خصوصی همراه با تور مالدیو اقامت داشتید حتما  برنامه گردشی برای دیدار از اجتماعات نزدیک به آن رزرو کنید.

اهالی مسلمان و متعصب هستند بنابراین در پوشیدن لباس دقت کنید و به آیین شان احترام بگذارید. اگر از میان ساختمانهای به هم چسبیده عبور کنید در کمال تعجب می بینید که مرکز شهری واقعی است با میدان وسط شهر، مدرسه، مراکز تجمع و بانک، اما شاید کوچکترین جزایر مسکونی باشد که میبینید.

موج سواری

مالدیو مقصد موج سواری در سطح جهانی است. بهترین موج سواران از سراسر دنیا به مالدیو میایند و مهارت ها خیلی بالاتر از سطح آماتور است، اما هر روز صبح  وقتی قهوه تان را سر میکشید، حرفه ای های موج سواری را می بینید که به طرف دریا می روند. البته جزایری هم هستند که می توانید چند جلسه  در آنجا آموزش موج سواری بگیرید.

  پارو زنی ایستاده

این گزینه عالی دیگری است که مالدیو به داشتن آن معروف است، چون بیشتر جزایر با آبهای آرام کم عمق احاطه شده که فقط با جزر و مد حرکت می کنند. می توانید بدون خطر در خلیج پاروزنی کنید با آبی چنان تمیز که ماهی های شناگر را درست زیر تخته سواری تان می بینید.

ماساژ مخصوص بالی

مالدیو برای عشاق ساخته شده و وقتی این جزیره بهشتی را می بنیید باید زمانی را برای ناز پروری خودتان اختصاص دهید. بیشتر دیدار کنندگان بالی زوج ها و خانواده ها هستند و این ماساژ برای زوج ها بسیار مفید است. همراه با موزیکی ملایم، ماساژور ماهر تمام دردهای سفری طولانی و یا ماندن در آفتاب را از بدنتان بیرون می آورد، البته حتما بقیه روز را در آرامش بگذرانید.

پرواز نمایشی

دیدن زیر و بم های متفاوت زیر آب وقتی از روی مالدیو پرواز می کنید چیزی اعجاب آور است. برای بازدید خیلی از مناطق هواپیمای دو موتوره لازم است. اگر فرصت ماندن در یکی از این مناطق را ندارید توصیه می کنیم برای یکی از این پروازها بسر فراز جزایر مرجانی نام نویسی کنید.

این جزیره شکلی در آب به وجود می آورد مانند اینکه اقیانوس عمیق به خط شنی و تپه های مرجانی برخورد کرده. خیلی از جزایر با کیلومترها آبی احاطه شده اند که انقدر کم عمق است که در حالت جزر، می توان به آب زد و در آن راه رفت.

فقط از راه پرواز در آسمان می شود به زیبایی واقعی و مجزا بودن این جزایر و مالدیو پی برد.

آرام گرفتن

در مالدیو خیلی کارها علاوه بر ماندن در خانه های ییلاقی روی آب می شود انجام داد ولی این تجربه ایست که در مدت اقامتتان باید از زیبایش بهره ببرید، با گرفتن یکی از این خانه ها می توانید مستقیم در آب شیرجه بزنید و زیر آب گردش کنید و یا شنا کنیدو البته آفتاب بگیرید و آرام بگیرید.

 تمام اینها دلایلی است که مالدیو را به بهشت تبدیل کرده.این جزایر، در فلاتهای زیر آب فقط منتظر دیدار شما در تور مالدیو هستند.

 همچنین می توانید برای ديدن تور استانبول و تور گرجستان و  سایر تور لحظه آخری مي توانيد از سايت آسمان سپید ديدن كنيد.

https://theplanetd.com/things-to-do-in-maldives/

هتل های مالدیو