آژانس هواپیمایی آسمان سپید مجری تور مسافرتی داخلی و خارجی

تورهای پوکت

عنوان ایرلاین مدت اقامت تاریخ رفت قیمت از
موردی یافت نشد!

تور پوکت

 

پوکت بزرگترین و مشهورترین جزیره ی تایلند است. آب های زلال، ساحل های شنی، غذای عالی و غواصی تمامی بخشی از لذت های پوکت است.

قبل از سفر با تور پوکت، جذابیت های گردشگری پوکت را می توانید در زیر بخوانید:

1) ساحل پاتونگ

این ساحل بزرگترین ساحل پوکت است که می تواند زیبایی و آرامش را به شما هدیه دهد. شما می توانید خلوتی آرام برای خود بیابید و به مطالعه ی زندگی در پاتونگ بنشینید و یا می توانید خرید کنید و از فعالیت های دیگر ساحلی لذت ببرید.

2) شهر پوکت

این شهر در قسمت جنوب شرقی ساحل جزیره بر خلیجی زیبا قرار گرفته است. معماری اینجا تاثیر مهاجران چینی و همچنین زیبایی شناختی پرتغالی را نشان می دهد. در این شهر می توانید فعالیت های زیادی انجام دهید، با هتل های بسیاری مواجه شوید، رستوران های زیادی بیایید و مهم تر از همه  از مراکز ماساژ دیدن استفاده کنید.

3) دهکده ی راوِی

در سفر با تور پوکت بر روی بازدید از این دهکده سرمایه گذاری کنید تا بتوانید چشم اندازی از سبک زندگی موکن، قبیله ای از کولی های دریایی؛ را ببینید. این قبیله تاکنون نیز به سنت ها و باورهای خود پابرجا مانده است. برخی از آن ها در کنار دریا زندگی می کنند و برخی دیگر زندگی شبه عشایری دارند. هر نوع تلاشی از جانب دولت برای جداسازی آن ها بی نتیجه مانده است. مردان قبیله ماهیگیر هستند و گاهی نیز به عنوان راهنمای سفرهای دریایی کار می کنند.

راوِی به خودی خود دارای بندر ماهیگیری کوچک و ساحلی است که با درخت های نارگیل و بلوط پوشیده شده است. می توانید برای سفر دریایی خارج از جزیره، قایق کرایه کنید.

4) درختان چهار شاخه ای نارگیل

وقتی در مسیرتان به سوی راوِی هستید، با چشمانتان زیبایی های گیاه شناسی را دنبال کنید، نظیر درتان چهار شاخه ای نارگیل. این درخت 60 سال یا بیشتر دارد. تنه ی این درخت بعد از 20 سال به دو قسمت تقسیم می شود و 20 سال بعدی نیز دو شاخه از هر تنه رشد می کند.

5) آکواریوم پوکت

اگر با بچه ها به سفر با تور پوکت میروید، آکواریوم پوکت گزینه ای مفرح است چرا که آن ها می توانند زندگی دریایی را از نزدیک ببینند حتی اگر نتوانند برای غواصی به داخل بروند. در میان موجودات عجیبی که در اینجا به نمایش گذاشته شده است می توانید انواع ماهی ها، لاک پشت ها، خرچنگ ها و ستاره های دریایی را ببینید. اگر از قبل بلیط را رزور کنید می توانید از تور مرکز بیولوژی دریایی نیز استفاده کنید.

6) بازی خوا فرا تئو

اگر به دنبال حیات وحش بالای آب هستید، حتما از منطقه ی بازی خوا فرا تئو دیدن کنید. اینجا شما می توانید بوفالوها، گزارهای وحشی، فیل ها و میمون ها را به همراه انواع پرندگان استوایی تماشا کنید. می توانید در جنگل های حاره ای قدم بزنید و در آبشار تون سای یا بنگ پای استراحت کنید.

7) پارک ملی هت نای یانگ

این پارک در شمال غربی پوکت واقع شده است و برای لاک پشت های دریایی اش شهرت فراوانی دارد. این لاک پشت ها شب ها به ساحل می آیند تا تخم گذاری کنند. شما می توانید این لحظه ی نایاب را در این پارک ثبت کنید.

8) غواصی کردن

بسیاری از افراد به این دلیلی به تایلند می آیند که مدرک غواصی خود را بگیریند. کوه تائو یکی از مکان هایی است که در آنجا می توانید آموزش غواصی ببینید، با این حال پوکت دوره های تخصصی غواصی را نیز ارائه می دهد. برای آموزش، برخی شما را به کوه فی فی می برند که یکی از جزایر معروف اینجاست و برخی نیز به مکان های به همان نسبت زیبایی پوکت. هزینه های آموز ش غواصی در تایلند به نسبت سایر کشورها پایین تر است به همین دلیل شما می توانید از این مزیت استفاده کنید.

اگر مدرک غواصی خود را گرفتید، حتما سری به جزایر سیمیلان پارک ملی بزنید. این جزیره های غیر مسکونی که 11 عدد هستند زنجیره ای را تشکیل می دهند که هوادران غواصی را به سوی خود می کشاند. مربیان غواصی شما را به این جزیایر خواهند بردو علاوه بر این اقامت در این جزایر نیز فراهم شده است.

9) شنا روی آب

اگر فرصت مناسب برای غواصی کردن را ندارید می توانید در آب های زلال تایلند شنا کنید. بسیاری از تورهای با قایق شامل مکان هایی برای شنا در حوالی جزایر هستند و شما در این مکان ها می توانید ماهی های رنگی و سایر موجودات دریایی را تماشا کنید.

10) تور با قایق در جزیره

با ثبت نام در این تور می توانید بسیاری از مناظر طبیعی پوکت را تماشا کنید. بازدید از مکان هایی نظیر مافرائو، ناخا نوئی و جزیره ی کوچک پو از حمله امکانات تور با قایق است.

قایق ها از خلیج پو حرکت می کنند و به سمت کوه های معروف جیمز باند می روند. شما به آسانی می توانید به کوه فی فی برسید و مدت زیادی را در آنجا به استراحت بپردازید.

11) چشم انداز سه ساحل

این نامگذاری درست می تواند به گردشگران چشم اندازی زیبا از سه ساحل بسیار زیبای پوکت را هدیه دهد. هنگامی که از بالا نگاه می کنید، این ساحل ها مشابه یکدیگر به نظر می رسند. شما می توانید با ادامه دادن مسیر به سمت جنوب غربی به شرقی ترین نقطه ی این جزیره برسید.

12) وات فرا ثانگ در تالنگ

اینجا معبدی است که نصف مجسمه بودا که در حمله ی برمه شکسته شده بودند؛ در آن نگهداری می شود. ستون ها و پنجره های این معبد دارای حکاکی های بسیار زیبایی است.

 برای ديدن سایر تور لحظه آخری مي توانيد از سايت آسمان سپید ديدن كنيد.

منبع: 

http://www.planetware.com/thai land/phuket-island-tha-pk-pkp. htm

هتل های پوکت